preloader

Masz pomysł na współpracę? Napisz do nas!
halo@elementtalks.com

Cześć! :)

Jeśli chcesz z nami nawiązać współpracę dobrze trafiłeś :) Poniżej znajdziesz informacje o nas i naszych działaniach, a w kolejnych zakładkach informacje dotyczące poszczególnych form współpracy. Jeśli masz pytania jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adrese mailowym: halo@elementtalks.com

Element Talks to inicjatywa dwóch studentek projektowania graficznego na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, Pauliny Kacprzak i Olgi Rafalskiej. Organizujemy największą w Polsce konferencję, wydarzenia i wystawy związane z przedsiębiorczością projektantów.

 


Paulina Kacprzak
paula@elementtalks.com
tel. +48 517 169 535
Twitter / Behance / Linked In
Olga Rafalska
olga@elementtalks.com
tel. +48 602 638 999
Pinterest / Behance / Linked In

 

Konferencja Element Talks

Element Talks (dawniej Elementarz Projektanta) to największa w Polsce konferencja skupiająca projektantów, architektów, freelancerów i osoby związane z designem. Podczas dwóch dni wykładów, warsztatów i konsultacji uczestnicy spotykają się z największymi sławami projektowania graficznego z Polski i zagranicy. Jest to wyjątkowe wydarzenie skupiające design i biznes.

Misja

Pomagamy projektantom i osobom związanym z projektowaniem sprawnie rozwijać umiejętności biznesowe. Głównymi celami wydarzenia są edukacja i zawodowa integracja środowiska.

Tematy

Prowadzenie działalności gospodarczej
Ścieżki kariery projektanta
Kontakt z klientem
Wycena pracy
Umowy
Prawo autorskie
Praca w zespole
Itd...

Uczestnicy

Osoby w wieku 20 - 40 latGłównie z dużych miast, takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Łódź. Z zagranicy: Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Estonia.Wielu z nich ma własną firmę, zajmują stanowiska kreatywne w agencjach reklamowych czy studiach projektowychMają wysokie aspiracje, dynamicznie rozwijają się zawodowoInteresują się dizajnem, nowymi technologiami, modą, sportem, kulturą, sztuką


Na co składa się konferencja?

Wykłady

Konsultacje z prelegentami w małych grupach

Specjalistyczne warsztaty dla uczestników

Networking (dyskusje w małych grupach, speed dates)

Wydarzenia towarzyszące, np. wystawa, Element Interview, premiera kart Bękart

Statystyki

1500 uczestników

50 tys. obejrzeń zapowiedzi 2 edycji na Facebooku

44 tys. wyświetleń na Youtubie

2300 subskrybentów newslettera

13 tys. fanów na FacebookuElement Interview

 Element Interview to symulowane rozmowy kwalifikacyjne podczas konferencji Element Talks. Chcemy żeby nasi uczestnicy mieli szansę spróbować swoich sił w rozmowie z pracodawcą. Dlatego zaprosiliśmy przedstawicieli cenionych studiów projektowych, agencji reklamowych i wydawnictw do porozmawiania z uczestnikami. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Rozmowy kwalifikacyjne.

Edukacyjna gra karciana Bękart

 To nasz projekt towarzyszący konferencji. Gra karciana oparta na zasadach Czarnego Piotrusia – za pomocą zabawnych ilustracji wyjaśnia podstawowe zasady typografii i zapoznaje z nimi najmłodszych. Obok tego Bękart ma na celu promowanie utalentowanych polskich projektantów. Każdy z dwunastu zaproszonych do współpracy autorów zaprojektował jedną parę kart ilustrującą wybrany termin typograficzny. Więcej informacji o kartach znajdziesz w naszym Sklepie. Aktualnie powstaje druga edycja kart, która swoją premierę będzie miała podczas konferencji 23 kwietnia 2016.